Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet magyarországon...

Hol lehet magyarországon Hatsune Miku Project Diva-t venni PS3-ra?

Figyelt kérdés
Már sok helyen kerestem, de még nem találtam. Esetleg Conon lehet kapni?

2013. máj. 13. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendeld meg Ebay-ről , a .hack//Versus-t én is csak külföldről tudtam beszerezni ..
2013. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobban jársz ha rendeled a játékokat...

Itthon nem kapni sok japán gamet (kivétel naru és bleach)

2013. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Angyalkus válasza:
Én is kerestem, de csak psp-re találtam, azt is japán psn-ről lehet letölteni. Amazon kó választás, hamarosan úgy is bejön magyarországra, és olcsóbb lesz a szállítási kötség.
2013. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Több japán dolgot kéne elérhetővé tenni itt Magyarországon, nem csak az amcsi cuccokat nyomni amíg az ember rosszul nem lesz tőlük. Én személy szerint letöltöttem a japán nyelvű Hatsune Miku Proect Diva-t piratebay-ről és külön leszedtem hozzá egy PSP emulátort. Tableten próbáltam és egész jó volt (leszámítva, hogy a vezérléssel meggyűlt a bajom), szóval már csak 6000 HUF kell, hogy vehessek egy normális gamepad-et PC-hez és tudom is használni azt a kiváló játékot. :)
2014. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!