Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dead island:riptide, help?

Dead island:riptide, help?

Figyelt kérdés
amikor a történet végére értünk és megöltük a főszörnyet,lehet free roamozni,vagy nem ?:S
2013. máj. 11. 23:16
 1/4 Dolfi88 válasza:
Lehet, hogy ezzel nem segítek sokat de sztem jobban jársz,hogy ha a google-ban vagy esetleg youtube-on keresel választ ;) amgy én kb a 70%-ánál tartok és imádom
2013. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már végigvittem 1 gond van normálisan megkaptam a fegyvereimet,csak amikor bementem legelején a házba rögtön asszem jobbra,ott benntmaradtam,rámentem a load last checkpointra és a hajóról kezdte újra,utána meg nem kaptam meg a fegyvereimet,a régieket,most 75%-nál tartok és jobb fegyóim vannak,de nem viszem tovább a gamet hanem ZOMBIKAT ÖLÖK MEGÁLLÁS NÉLKÜL,és nem,nem unom meg :DDDD
2013. máj. 16. 20:40
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és válaszoló,ment-a zöld !
2013. máj. 16. 20:41
 4/4 anonim válasza:
Nem tartozik ide, de a kék quest itemek amiket a barlangokban stb. helyeken szerzek azok mire jók?
2013. máj. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!