Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban meg lehet oldani,...

Minecraftban meg lehet oldani, hogy a cuccaimat átviszem egy másik játékkezdésre? Megtudtam, hogyan lehet falu mellett kezdeni, de az előző játékban túl sok jó cuccom van, hogy csak úgy otthagyjam. Falut pedig nagyon nem találok.

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, InvEdit-tel.
2013. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
toomanyitems-el egyszerûbb
2013. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy ha átpötyögöd az inventory-t a level.dat fájlban
2013. máj. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de még egyiket sem tudtam hasznosítani, az toomany itemsnél csak arra gondoltál, hogy berakom ugyanazokat a cuccokat, tehát nem átpakolom, hanem ugyanannyit teszek be az inventoryba?


Az invedit sajnos nem működik, pedig youtube-on jónak tűnt a célomra, de a hibaüzenet azt írta, hogy telepítenem kell a .NET keretrendszert.


A level.dat fájlt könnyen megtaláltam, de mikor megnyitottam jegyzettömbbel, akkor csak össze-vissza karakterek voltak benne, így az inventoryt nem bírtam átírni.


Mit tudok tenni, hogy sikerüljön?

2013. máj. 17. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!