Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek miben kéne változn...

Szerintetek miben kéne változnia a Call of Duty sorozatban?

Figyelt kérdés

Majdnem mindenhol majdnem minden második komment arról szól, hogy a CoD évek óta ugyanaz stb. Mi lenne az az újítás, amitől nem mondanátok hogy már megint ugyanaz mint az előző részek?

Én örülök például hogy a BO2-ben megváltoztathatod a cselekményt, több befejezés is van, valamint néhány pályákon egy egész osztagot irányíthatsz stb.



2013. máj. 10. 00:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez az amit te is írtál, a sztorin kívül a multi mindig ugyanaz. Pl ha irányítható jármű kerülne multiba akkor teljesen megváltozhatna, nem azt mondom, hogy BF-et kéne belőle csinálni de ez egyértelműen hiány a CODban. Emlékszem régen mekkora sláger volt, hogy COD: UO -ba bekerültek járművek... szépen ki is vették őket. De erre vannak a kreatív emberkék, őket külön foglalkoztatják, hogy ötleteljenek, hát codnál nem viszik túlzásba.
2013. máj. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rakhatnának bele co-op pályákat mint MW2-ben, de ott olyan kevés volt és rövidek is voltak
2013. máj. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább korszakot kéne váltania valamelyik gyártónak.Mindegyik erőlteti ezt a modern háborús sztorit.

Ha valamelyik cég kidobna egy II. vagy egy I. Világháborús játékot aminek ütős a single része is akkor az vinné a pálmát.Az első COD a kedvencem.Rendesen végig kell nyomni a kiképzést stb... A sztoriban lehetne az,hogy egy vidéki fiatal vagy aki épp kint kapál a mezőn és a postás meghozza a katonai behívót.

2013. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a legnagyobb bajom velük, hogy hiába raknak bele valami új ötletet a játékba, azt kb 2 percig ha élvezheted, mert aztán vége, és mire várnád hogy újra előjön már vége is a 4 órás kampánynak. Találsz egy légvédelmi ágyút, szárnyas repülőruhával repülsz, csónakot vezetsz, hegyet mászol stb. de ezek mind 1-2 percig tartanak. Nincs semmi nyitottság a játékban. Az engem tökre nem érdekel hogy milyen az engine, vagy a grafika, csak könyörgöm legyen már benne tartalom! Na ebben kéne változnia szerintem.
2013. máj. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így van.

A régi játékok sokkal jobbak voltak.

Jobban lekötötte az embert mint ezek.

A BF3-at kb 6 óra alatt végig vittem.

2013. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nah jah ez a modern háborúl dolog... Már a BF meg a MOH is ezt csinálja a CoD al együtt tök szánalmas... Ideje lenne valamelyiknek lépnie... Szerintem a CoD oknál simán a 2. vh -sok a legjobbak főleg multi tekintetében.
2013. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!