Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreashoz jó fele...

GTA San Andreashoz jó fele Multi szervert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Keresnék egy korrekt, jó multiplayer szervert San Andreashoz. Legyenek sokan rajta, és legyen sok állás.. Létezik ilyen? :D


Előre is köszi!



2013. máj. 8. 21:37
 1/3 anonim válasza:
RPG t keres?Akkor jöjjön SeeCitybe!SeeCity magát is várja!További információk a honlapon találhatóak: [link] egyébként nagyon sokan vannak rajta,munkákból még annyi nincs de folyamatosan bővül.
2013. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tiszteletem!


Hol az IP cím amelyen keresztül lehet csatlakozni a szerverre?

2013. máj. 8. 22:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Ne menjetek erre a szerverre.. 36 órát játszottam, de egyáltalán nem RPG szerver.. Az Adminok 15-16 évesek és mindenkit banolnak aki "csúnyán néz rájuk"... Egyszerűen undorító ami ott folyik.. Csak nézem az indokokat, hogy miért tiltják ki játékostársaimat... Ki próbálni ki lehet, de nem adok pár napot és hagyjátok is ott, esetleg kib*sznak a g*cibe... A Rendőrökről és a többiről nem is beszélek.. Amikor kerestem 1,4 millát aztán a rendőr csak úgy lehúzott 1,2 millával, mert nem égett a lámpám.. Hát k*rvára RPG szerver cseszd meg magad...
2013. máj. 30. 00:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!