Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mafia 1-hez hasonló filmszerű...

Mafia 1-hez hasonló filmszerű pc játék?

Figyelt kérdés
Olyan játékot keresek ami filmszerű, sok dialógus van benne (nyelvtanulás céljából), jó történettel. Előny ha amerikában játszódik. Régebbi gépem van dual core 2ghz, 2gbram geforce 256mb vidkari. Örülnék ha tudnátok ilyet ajánlani.

2013. máj. 7. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Maffia 2, The Godfather, GTA:San Andreas, GTA IV,
2013. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A maffia2, gta 4 élvezhetetlenül szaggat. Am nem muszáj nyitott világban játszódnia, és a témája is lehet méás, csak a filmszerűség lenne fontos.
2013. máj. 7. 18:18
 3/6 ZsoltyD ***** válasza:
L.A Noire, bár lehet hogy ez is fog szaggatni mivel ez is a Rage engine-t használja mint a GTA IV, de egy próbát tehetsz :D
2013. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

The Saboteur, Hitman-ek, True Crimes: Streets of LA, Talán még a Just Cause-ek, Max Payne-k, Sniper Elit-ek.

De szerintem The Saboteur hasonlít hozzá a legjobban ezek közül. :)

2013. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gothic 1-2-3-4(fantasztikus fantasy sorozat ),Fable(mint a gothic), esetleg MassEfect 1-2(valamilyen scifi még sose játszottam vele), DeadSpace(hovvor szerűség) Call of Juarez 1-2-3 (ez pályára osztott vadnyugatos sorozat nagyon szeretem :) ezek többnyire mind megedzik a nyelved mivel a gothic pl tele van beszéddel és a válaszodtól függ a kimenetel is :D
2013. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző vok elnézést gépigényre nem igazán figyeltem :/
2013. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!