Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a játéknak a címe?...

Mi ennek a játéknak a címe? (többi lent)

Figyelt kérdés
...Van egy olyan autós játék hogy, több kamera nézet van benn és egy versenyt úgy lehet elkezdeni hogy egy másik kocsi mellém áll aztán kihív, és el lehet fogadni a versenyt... Régebbi típusú játék. Nem jövök rá a címére de valami ilyesmi hogy "lsr racing" vagy "ls racing" többféleképp próbáltam már a címét. :D
2013. máj. 7. 14:49
 1/6 anonim válasza:
A Need for Speed-ben is ilyesmi a kihívás :D Underground 2, tényleg régebbi, nézz utána.
2013. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem NFS, meg amit keresek abba nem lehet mászkálni a városba...Tudod hányszor utána néztem már? :D Azért vagyok itt.
2013. máj. 7. 15:01
 3/6 A kérdező kommentje:

Megvaan, féléve keresem:

[link]

LASR (Los Angeles Street Racing)

2013. máj. 7. 15:07
 4/6 A kérdező kommentje:
2013. máj. 7. 15:08
 5/6 anonim válasza:
Na akkor csak meg van :D Hasonlót tudok ajánlani, én hónapokig játszottam vele :) Midnight Club 2 de a 3 is jó :)
2013. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja meglett :D .. Ismerős a címe, szerintem nem lehet rossz :)
2013. máj. 7. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!