Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A COD: Black Ops 2 Zombie...

A COD: Black Ops 2 Zombie módban hogy lehet lézerfegyvert szerezni?

Figyelt kérdés
A profi játékosok mindig azzal mennek én meg azt sem tudom hogy hol van ilyen.

2013. máj. 5. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:

vannak a sorsoló ládák, ahol asszem 900 pontért lehet fegyvert sorsolni

ha szerencséd van, akkor lézerfegyvert dob ki neked a doboz

2013. máj. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(950-ven pont)Szerintem csak ha felfejleszted, akkor lesz lézeres, és nem mindegyik fegyver
2013. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De hol lehet felfejleszteni?
2013. máj. 19. 18:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Vártam ezt a kérdéstxD

1.Na szóval van egy olyan pálya hogy "town" ott lehet fejleszteni kerek 5000-ezer pontért (aztán még lehet fejleszteni de asszem az már csak 2500-pont)

2.VAGY HA úgy játszol hogy jön a busz és körbe visz az egész pályán akkor az már sokkal bonyolúltab (arról már szerintem néz videót (mert hogy azt én nem tudnám leírni azis bisztos xD)egyszerű hogyha már 5-szőr csináltad, de elsőnek még bonyólúlt (de azt asszem csak úgy lehet ha ketten játszatok, vagy ahoz nagyon veteránnak kell lenned , ha egyedűl akkarod össze rakni a "fejlesztőt"

remélem érthetőn el tudtam magyarázni :)

2013. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tomboy454454 válasza:
elsőnek nem lézerfegyvervan hanem ray gun ami kicsi és piros és ha 1 et lősz rá a zombira meghal(zöldet lő)
2013. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 L.L.Beni válasza:

Hogy tudok uj pályát szerezni a mert csak 3 van nekem a farm a busz negalo meg a varos a green run hogy tudok több pályát szerezni ?

xxbox 360 ön jácok

2014. júl. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi a ló**sz ez??


Mintha nagymamik kérdezgetnének, válaszolgatnának it..


Amire te gondolsz, az a Ray Gun. Mystery Boxból lehet megkapni. Az 950 pontba kerül.


A Pack-A-Punch pedig 5000 pont. (Ha fejleszted, Porter's XR2 RayGun lesz a neve) Minden pályán máshol található. Viszont Bus Depot Survivalban nincs PaP, ahogy perkek sem, ezért ott nem ajánlatos használni. Magad alá lősz kétszer és véged.


Ha Buried-en játszol, ajánlatos venni a Juggernog mellé PHD Floppert, és nem fog megsebezni a Ray Gun.


Pályát pedig DLC-vel szerezhetsz, borsos áron persze.

2016. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!