Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Próbálok fellépni a kedvenc...

Próbálok fellépni a kedvenc minecraft szerveremre és ezt írja ki:" Your are not white-listed on this server! " Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 09:41
 1/7 orbit-titkosnév ***** válasza:
Nem vagy a fehérlistán (whitelisten) lehet h karbantartás van, vagy valahol regisztrálni kell h felkerülj rá.
2013. máj. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a szervernek csak az IP-jét tudom. Amúgy köszi.
2013. máj. 5. 09:59
 3/7 orbit-titkosnév ***** válasza:
Hát vannak fent? Ha nem akkor biztos h karbantartés van. Megadod az ip-t?
2013. máj. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, karbantartás volt. Kitörlődött a telkem pedig voltak rajta jó cuccok :( 85.25.140.39:25570
2013. máj. 5. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű:


A White-list (fehér-lista) általában karbantartáskor van a nagyobb szervereken, de az is lehet, hogy csak nem akarják, hogy felmenjenek a játékosok. De ha nem karbantartás van, akkor kérd meg az admin-t (küldj e-mailt stb...) hátha rátesz a listára.


Remélem tudtam segíteni!

2013. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vok.


Ja, bocs, nem olvastam el a kommented, de akkor eszerint már megoldottátok a problémát. :D

2013. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem baj :) Most legalább akkor biztos vagyok hogy ilyenkor más szervereken is hogy mi történik :)
2013. máj. 7. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!