Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elmeséli valaki a penumbra...

Elmeséli valaki a penumbra történetét?

Figyelt kérdés

nekem nagyon zavaros, hogy honnan jöttek azok a tuurngalt-ok vagy mik. honnan van a sok kutya, a kukac..

meg hogy a 2. részbe milyen hely az a shelter és miért ott vannak ezek a dögök. a sztori szerint az apánk után megyünk, azt se értem hogy ő hogy került oda.

a black plague végét meg abszolut nem értem. :D



2013. máj. 4. 17:22
 1/1 bence7900 válasza:

Az elősször is nem tuurngalt hanem tuurgait!

A tuurngait még az ember előtt a Földre érkezett élő organizmus az űrből (de szerintenintem nem a föld volt az egyetlen ahova eljutott).A második részbe a shelter az-az menedék ahol tudósok dolgoznak és segítségükre vannak a szintén ott élő alsóbbrendűek.Azok a dögök pedig az ott élt emberek csak uralmuk alá vette őket a tuurngait hogy tudja magát védeni esetleges behatolóktól és túlélőktől mint amien a főhősünk.A sok kutya szintén a tuurngait fertőzötje és védelmi vonala a bányában.Ők a tudósok kisérleti állatai voltak.A kukacokról én sem tudok sokat de szerintem vagy egy őshonos még fel nem fedezett faj azon a területen, vagy a tuurngait teremtette ezt a fajt ártatlan pici kukackákból.A főhős apja egy ott dolgozó ember volt.A Black Plauge végén pedik a tuurngait futtat a főhős agyában ilyen pályákat hogy tesztelje őt.


Remélem segítettem. :D

2014. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!