Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszok a dance central 3-mal...

Andris444 kérdése:

Játszok a dance central 3-mal és nem tudom hova menti el a képeket. Hova menti el? Előre is kössz!

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 13:08
 1/1 mangi80 válasza:

Hát én is kíváncsi voltam rá. És sajna sehová nem menti fel kell tölteni a live on.

Az alábi leírás nem az enyém csak bemásolom.


A Dance Central fényképek feltölthetők a KinectShare webhelyre. A feltöltés után letöltheti, kinyomtathatja vagy megoszthatja fényképeit a Facebookhoz hasonló közösségi oldalakon.


Ha eltáncolt egy dalt, a dal közben készült képek megtekintéséhez válassza a menü Photos pontját. Válassza ki a feltölteni kívánt fényképet. Ha nem jelentkezett be egy Xbox Live-profilba, akkor a rendszer megkéri a bejelentkezésre. Erősítse meg, hogy fel szeretné tölteni a fényképet a Kinect Sharing Center rendszerbe.


A fényképek megtekintéséhez és megosztásához látogasson el a KinectShare helyre, és jelentkezzen be a Microsoft-fiókjával. További információért lásd: A játékon belül készült fényképek és videók megosztása.

Forrás: [link]

2013. dec. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!