Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft survivar island...

Minecraft survivar island v1.1 állat spawn?

Figyelt kérdés
Se hogy se akarnak spawnolni ki cseréltem a füvet homokra tetem búzát hogy ide csaljam de semmi help!!

2013. máj. 1. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kérdésben benne a válasz. FŰBLOKKRA spawnolnak, meghatározott nayságú vagy annál nagyobb füves blokkokból álló területen, bizonyos fényszint megléte esetén.
2013. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a búza akkor számít, ha a kezedben van, és már meglévő tehenet szeretnél magadhoz csalni. A többi állat másra jön. De a búzának a spawnoláshoz nincs semmi köze.
2013. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tele fáklyáztam hogy ne legyen sötét rész az egész sziget füves blok de semmi!
2013. máj. 1. 21:18
 4/11 anonim ***** válasza:

egyrészt az állat spawn nagyon ritka, az ellenséges mobokhoz képest kb. 1:400-hoz az esélye, illetve még ennél is kevesebb, hiszen van a fű feltétel is.

másrészt erre is igaz, hogy 24 kocka távolságon belül nem megy végbe.

harmadrészt a biom sem mindegy, sivatagban (desert) és óceán biomban csak tintahal spawnol. (a biomot F3 megnyomása után alulról a második sorban, a "b:" után írja ki)

2013. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
közben megnéztem neked, mert kíváncsi voltam. óceán biom. semmi állat nem fog spawnolni, csak tintahal.
2013. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak hogy spawnoljanak állatok pls help
2013. máj. 3. 08:05
 7/11 anonim ***** válasza:

költözz máshova.

mást nem tudsz csinálni.


illetve még csalhatsz is.

2013. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De akkor hogy ássak le vagy hogy mit csináljak hogy spawnoljanak megnyomom az f3 de nincs ott h "b"
2013. máj. 3. 15:47
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó meg van és ot mit kell írnia hogy spawnoljon állat?
2013. máj. 3. 18:21
 10/11 Karsai Artúr válasza:
Itt mindenki hülyeséget beszél, az állatok (persze vannak kivételek, pl:ocelot) minden biomon spawnolnak, pl: tehén: [link]
2016. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!