Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri venni egy xbox 360-at?...

Megéri venni egy xbox 360-at? Lejátszik tömörített hd-t (mkv fájl? Van rajta usb?

Figyelt kérdés
A sima xbox játékok elfutnak rajta?
2013. ápr. 30. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Van 3 USB csatlakozási pont rajta.

Lejátssza a filmeket és kezeli a feliratokat is.

itt láthatod melyik xbox classic játékok futnak a Xbox360-on.


[link]

2013. máj. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az Xbox360 Slim 250GB javaslom simán megéri nagyon jó gép.A 250GB HDD azért fontos,mert a játékokat,így fel tudod másolni a HDD-re ezzel kíméled az olvasót,gyorsabb a betöltés,és a gép is halkabb lesz.


[link]

2013. máj. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak eredeti játékokat tudok rajta futtatni ill felmásolni a hdd ra? (Én egy játékot sem fogok rá megvenni pc-n ehhez már hozzászoktam...
2013. máj. 1. 10:17
 4/7 anonim ***** válasza:

csak eredeti játékok futnak rajta....


de viszont flasheltetni vagy RGH-ztatni lehet viszont az 10-15k, és már warezolhatsz.

Ezekhez én nem értek, mert nekem gyári van.

2013. máj. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az eredetit fel lehet másolni a hdd-ra és az futni fog?
2013. máj. 1. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen futni fog,de kell a lemez is hozzá,hogy elinduljon,és kb.1 perc után a meghajtó leáll,onnantól már a HDD-ről fut a játék.
2013. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az összes megjelent xbox360 verzión ugyanúgy futnak a játékok vagy van köztük külömbség? Melyik verziót érdemes venni? Használtan fogok szerezni lehetőleg olyant amin fut minden másolt játék is.
2013. máj. 1. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!