Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A James Cameron's AVATAR :The...

A James Cameron's AVATAR :The game-ben ha a navik pártjára állok akkor ha elmegyek egy bázisra rámtámadnak?

Figyelt kérdés
És ha lennék naviknál még azok a tigris szerűeklények még mindíg megtámadnak?És a bázis oldalára állok(lelevöm Harpert)akkor már nincs avatarom?És a bázis oldalán a navik rámtámadnak?Egyépként még 1 misszióval ez előtt állok csak megnéztem egy videót róla és angol volt ezért nem derült ki.

2013. ápr. 28. 17:49
 1/2 D.C.M. válasza:

ha navikal vagy megtámadnak az emberek + azok afarkas ge-cik

es ha az emberekel vagy akor a navik tamadnak meg + meg minden alat (madar farkas) es meg a novenyek is megtamadnak meg az emberekel nehez megolni a navikat ugy hogy eloszor erdemes a navikal vegigtolni de am anyira nem jo jatek

2013. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ ,nekem eddig tetszett a játék ,de engem emberként is megtámadnak azok a lények
2013. ápr. 28. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!