Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel jobb az eredeti Minecraft?

Mivel jobb az eredeti Minecraft?

Figyelt kérdés

Mik azok a szempontok ami alapján érdemes lenne megvenni az eredetit? Nekem most megvan a Hu-Minecraft, viszont hallottam olyat, hogy az eredetin korábban elérhetőek a frissítések, például most már vannak abban lovak, és videókat is láttam róla, viszont abban a verzióban ami nekem van, abban csak az 1.6-os frissítéssel jelenhet majd meg. A válaszokat előre is köszönöm.

Ui:Ha letölteném az eredeti verziót akkor a map-jeim elvesznének, vagy át lehet másolni valahogy?



2013. ápr. 28. 14:09
 1/6 anonim válasza:
83%
Elméletileg semmivel nem jobb, de ami neked van (Hu-Minecraft) az nem tört és nem is eredeti, hanem a Hu-Minecraft átalakította az eredeti verziót.
2013. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lehet skineket beraknod magadnak ennyivel jobb.

Amúgy a mapjaid nem vesznének el.

2013. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de már láttam videót amiben vannak lovak és eredeti verzió ( http://www.youtube.com/watch?v=lEUAby_YEsk)Amúgy most megnéztem és nem hu Minecraftom van, hanem csak tört Minecraftom. És hogy tudnám elmenteni és áttenni a map-ot?
2013. ápr. 28. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ink vedd meg az eredetit vagy töltsd le a mestermc-t DE ne játsz HU-MC-n Colos lopja az e-mailod meg a pénzedet az emailodat eladja 500Ft ért
2013. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megvettem a minecraftot hogy legyen skinem meg hogy elismert hivatalos minecraftozó legyek (:D) és hogy támogassam a mojangot.
2013. ápr. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Martin3456 válasza:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!


>> Minecraftcodes.info <<

2013. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!