Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft árnyékos mod berakás...

Minecraft árnyékos mod berakása. Hogyan?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=J0yGG1ZSbBE

ebben a vidiben benne van hogy mit szeretnék.erre lennék kíváncsi hogy miket kell letölteni hozzá hogy ilyen legyen nekem is és azokat hova kell berakni(linkeket is légyszi). nézegettem utána de nem találtam jó leírást:S ilyenról hallottam hogy optifine meg shaders mod kell hozzá. köszönöm a válaszokat!!



2013. ápr. 26. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ku*vára leterheli a gépet szóval ha nincs megfeleő géped ne is próbálkozz vele mert csuklóból megöli a minecraft-ot
2013. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen tudom.

amúgy a szükséges dolgokat megszereztem hozzá, be is raktam és amikor elindítom akkor be villant a mojang felirat és utána fekete lett a dolog. ez akkor azt jelenti hogy nem elég erős a gépem?

2013. ápr. 27. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
igen szerintem azt én is kipróbáltam még régebben de nekem csak bántotta szemem
2013. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és amúgy milyen gépigénye van ennek a modnak?
2013. ápr. 27. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs nincs leírva ott ahonnan le lehet tölteni?
2013. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem találtam olyat
2013. ápr. 28. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!