Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Leauge of Legendsböl Caitlyn...

A Leauge of Legendsböl Caitlyn, hogy érdemes felépíteni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Tán AD Carry ?
2013. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Túl sokat nem tudok róla, nem játszottam még vele (nem is szeretnék), csak ellene. Rendkivül utálom, mert damage növeli a képessègeit, ez miatt rohadt sokat sebez.

(a helyesirast ne nezd, meg nem tudom fejbol az itemek nevet) Vegyél neki Phantom Dancert vagy egy (fonetikusan) "hurrikán" valamit... Egy piros íj, 3 nyilvesszővel + sok damage pl.: bloodthirter, infinity stb.

Remélem tudtam segiteni, még ha pár nevet rosszul is irtam le.

2013. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Csak egy kerdes az elozo valaszolohoz.. Melyik ad championnek nem noveli a dmg a kepessegeinek a sebzeset?? Amugy azok az itemek amiket leirt nagyjabol jok. Habar en ugy epitenem hogy cipo infi phantom bt egy last whisper es egy mercurial. Vagy mercurial helyett guardian. Vagy ha van ellened egy nagyon fed as carry akkor meg egy randuin is elmegy. Egyebkent ha fullbuilden vagy akkor meg a cipot lecserelheted egy zephyrre.
2013. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól van na... Késő volt már! :D

Plusz, én nem tudhatom a kérdező mennyire ért s játékhoz, gondoltam igy esetleg jobban megérti...

2013. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

cipő (tenacity-s vagy atackspeedes)

phantom dancer

bloodthirster

infinity edge

last whisper

utolsó itemnek pedig mindig az adott helyzettől függően választok hogy hogyan állunk a meccse

a) még 1 bloodthirster

b) még 1 phantom dancer

c) guardian angel (talán legjobb választás!)

2013. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!