Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Pocket Edition-ban...

Minecraft Pocket Edition-ban van bánya? Hol lehet találni vagy csak pc-n van bánya és az adnroidos játékba nem tettek? És a REDSTONE-t azt mivel tudom kiásni mert már van fém csákányom de azzal nem lehet?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos még nincs benne bánya de a Minecraft Pocket Edition 0.7.0-ban lesz bánya és online multiplayer és igen van a mcPE be redstone de ha kiütöd nem ad redstonet csak belerakták de itemet nem csak blockot,lényegtelen kiütni hagy inkább ott, gyémivel kijön de tök mindegy mert nem ad semmit.
2013. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.és azt lehet tudni hogy mikor lesz 0.7.0 verzió?
2013. ápr. 27. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg most április végén vagy május első hetében. Valamint nyár előtt 100% hogy kijön a 0.7.0 .
2013. ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi még egyszer! :D
2013. ápr. 29. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Felesleges írnom hogy előző vagyok mert mindegyik én írtam.

Csak nézd meg a %-t.

És képzeld már most ezen a héten kijön a 0.6.2(vagy 0.7.0)

És szívesen :)

Ezt figyeld :D ---> [link]

ÉS ezt is :D ---> [link]

De azt is írja hogy lehet nem ezen a héten hanem május közepén mert sok javításra váró hiba van még a játékban.

2013. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden helyes amit az előző válaszoló írt, kivéve a bányákkal kapcsolatos dolgot.

1: Akkor mosd döntsük el hogy miről beszélünk: Barlangokról vagy bányákról. A PCs minecraftban mindkettő megtalálható.

2: Sajnos még szó sem volt barlangokról, bányákról meg pláne nem. A következő frissítés ezeket fogja tartalmazni: [link]

2013. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!