Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aionban Rangert hogykell...

Noname3579 kérdése:

Aionban Rangert hogykell kövezni? (crit, atack, magical boost, parry. Stb) meik? És stigmák közül meik legyen bent hogy egy jó erős pvp karim legyen?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

a jo eros pvp karit meg 1 darabig elfelejtheted, ido kell mig jo cuccaid lesznek es kitanulod a kasztod

minel tobb crit, minimum 700, tovabb scroll/kaja/buffok

es te dontsd el hogy a felso vagy also stigma fat epited ki, esetleg hibrid

ugyis lesz boven lehetoseged kiserletezni szoval te probald ki hogy melyik stigmat talalod hasznosnak, nincs 1 fix build ami mindenkinel bevalt

2013. ápr. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Èrtem koszikee:-)
2013. ápr. 26. 13:06
 3/20 anonim ***** válasza:

Az egyik legtöbbet használt build:


Retreating Slash

Breath of Nature

Focused Shots

Bestial Fury

Silence Arrow

Sleep arrow

Trap of slowing

Gale Arrow

Heart Shot

Blazing Trap

Lighting Arrow



A másik build sem rossz, most éppen ez van nekem:

Retreating Slash

Breath of Nature

Focused Shots

Bestial Fury

Silence Arrow

Sleep arrow

Trap of slowing

Gale Arrow

Heart Shot

+

Explosive Arrow

Bow of Blessing



Ez a build leginkább zerg pvp-re jó, mert a Lighting Arrowot csak 15m-ren belül tudod használni, ami egy rangernek nem sok jót jelent. Az Explosive arrow a Bow of Blessing-el együtt szép kis dmg-t tud tolni, ráadásul 25m-ren belül.

2013. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy a teljes alsó ágat én nem ajánlanám, mert az tele van fölösleges stigmákkal.
2013. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
40 esen miket tegyek be ugy kérdezem inkább:)
2013. máj. 8. 18:42
 6/20 A kérdező kommentje:

507 krit +12 alatt nincs cuccom 36 os szett +15 ös dupla bow

asmok ellen mit kéne tenni:)

2013. máj. 8. 18:43
 7/20 anonim ***** válasza:

asmok ellen semmit, az elyket kell irtani :D

ha jol ertem te fel +oztad a coin szettet??????? miert nem az e30-at szedted ki pvp-re twinkelni? legalabb a bow-ba van pvp atk es 30az pvp-s ekszereid?

milyen szeron jatszol? mert 40-en twinkelni hatalmas idopocsekolas ( gondolom azt akarsz ha mar fel+oztad a coin szetet)

2013. máj. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
eléggé kezd ő vagyok nekem ez a twing szó is új dolog nem igazából ez csak ilyen leővigyázatossági szett összeálitás:D mert a goldosat nem szerzem meg és platinumig legalább a seggem megtudom benne védeni anuhart on vagyok! Ezért iram ide a kérdést kicsit kezdővagyok templár után kicsit fura és szokatlan:D
2013. máj. 8. 23:03
 9/20 A kérdező kommentje:
ha lenen egykis időd és ráis érsz akkor leirhatnád nekem hogy mit hogyan milyen cucokal stigmákkal csináljak kb mindent ami kell egy normál ranger kari összeálitásához elöre is köszönöm szépen:)))
2013. máj. 8. 23:04
 10/20 A kérdező kommentje:
ékszerek: 21 és egy 20 krites füles gusta"s garnet ring 39 es 17 kritet ad meg még pár optot és egy kula ring xD 8 kritet ad:D
2013. máj. 8. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!