Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assasins creed Revelations...

Prototype53 kérdése:

Assasins creed Revelations doktor skin?

Figyelt kérdés

Úgy leheet elérni ha kiakasztjuk a játékot?mert sok embernek van doktor skinje meg más skinje de nekem csak pár van.ha nem úgy kell akkor hogy?Értelmes választ kérnék

26F



2013. ápr. 22. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez eredeti verzió? Csak mert feltörtben nem emlékszem doktorra, az egyetlen ami rémlik az Altair outfit volt, ami nem tudom hogy skin-nek számít-e. A sok alternatív kinézet multiban van, ahol sokféle közönséges kinézetű emberrel lehetsz. Ja és bocs, ha csak olyat mondtam amit te is tudsz, vagy inkább csak hülyeséget, régen játszottam már vele.
2013. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na végre csak mert már sok értelmetlen választ kaptam de igen eredeti.és a multiplayer ben gondoltam a doktor skinre!

Merthát nekem csak kb 10 skin használható (kinézet) karakterként.Azután már googleben is néztem és youtuben nincs infó!Köszönöm a válaszodat!

2013. ápr. 25. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!