Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mennyit érne...

Szerintetek mennyit érne körülbelül a valóságban a sim pénz?

Figyelt kérdés
Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de szerintetek a sims 2 ben amiből vásárolsz meg minden, kb mennyi lenne a valóságban. Én sose tudok viszonyítani...
2009. szept. 25. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet, hanem tuti, hogy hülyeséget kérdezel.
2009. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ööö??
2009. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simsben JP és JG összejöttek és közösültek, azután szegény Bundi meghalt, a sírja odalett a medence mellé és a JCM gitározott neki, aztán meg a JBP minden vagyona a JG szállt, mert ... közösültek! Aztán meg én közösültem a JCM-el! :) Bár ezt már megszokthattuk. Remélem segítettem!
2009. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

OFF. Ez tiszta hülye...biztos nem szereti a Sims-et. De én igen...szóval öhh...szerintem az eredeti árakat nem váltották át sims pénzbe csak úgy beírogatták, hogy a munkádhoz képest ne legyen drága. De mondjuk tegyük fel, hogy a legdrágább kocsi kb. 100.000§-ba kerül ez a valóségban olyan 9-10 millió lehet. szóval a száz szorosa. De viszont ha ha megnézünk egy 300-os fotel az már 100x 30000 FT ami szerintem egy kicsit sok egy db fotelért. Akkor viszonyítsunk a szemeteshez. Valamelyik kb. 50§-ba kerül. Egy olyan szemetes kb. 700-800ft-ba kerül ami az 50-nek olyan 14szerese.


Ebből látszik, hogy teljesen alaptalank az árak és azért ilyen kevés/sok mindegyik, hogy legyen célja a játéknak :)

2009. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!