Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régi nagyon jó futurisztikus...

Régi nagyon jó futurisztikus stratégiai játék?

Figyelt kérdés
Valami olyasmire gondolok, mint a StarCraft, csak hosszabb Skrimish-sel, mert a SC-ban 5 perc alatt már támad az AI, ismertek ilyeneket? Gépigénye nagyjából 1,5GHz CPU és 1Gb RAM valamint 128Mb VGA alatt legyen lehetőleg.
2013. ápr. 21. 17:18
 1/2 én a háboru ***** válasza:
Age of empire, bigpointon van egy pár
2013. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Futurisztikus startégiák: Dune2000 (elég régi) meg van egy felújítása, az Emperor: Battle for Dune. Sajnos nekem egy másik stratégia sem adott akkora élményt mint a StarCraft, de míg nem szereztem elég jó gépet a StarCraft II-höz, a fenti két játékkal játszottam, egész jók voltak. :)

Ha azok nem jönnek be, ott van még az Earth2150: Moon Project, az Imperium Galactica sorozat, meg a Heagemonia sorozat, de azokban már van bolygóigazgatás meg diplomácia, kicsit sokrétűbbek.

2013. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!