Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik wowon éri...

Szerintetek melyik wowon éri meg jobban játszni? Tauriwow (3.3.5) vagy molten wow (4.3.4 sargeras)

Figyelt kérdés

melyiken van több player?

melyiken kevesebb a bug?

és megéri-e még LK-n játszani mivel lejárt patch?



2013. ápr. 19. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Gyökerek játszanak tört szerveren.
2013. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aláírom, hogy jó az eredeti de fizetni nem fogok érte.
2013. ápr. 20. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsonek igaza van tortszerverek nem nagyon erik meg a sok bug+bosszankodas miatt (ha jol ertelmezem ezt te is tudod[kommentbol kovetkeztetek]).

Most csak ugy mondom amit sokan (ahogy irtad te is) sajnaljatok a wowra a penzt ami egyepkent ha napi szinten nezzuk 109-130Ft (attol fugg milyen az elofizetesed 1-3-6 honapos).

Osszehasonlitas keppen(internetrol szedett arak nem a kisboltbol ;) ):

-Sor 229 Ft

-Doboz cigeretta 800Ft

-Pc-s jatek: 9900Ft

-Xbox/Ps3 jatek: 12900Ft (a Ps3 meg jobb is ilyen szempontbol mert nek kell a multiert fizetni)


Ilyen felsorolas utan en azt mondom jobban megeri eredetire menni 20-as szintig ingyenes ha meg komolyan jatszani akarsz vele az a napi 110 Ft megeri. (jobban mint a dohany vagy a sor).

2013. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az játszik tört szerven aki nem hajlandó egy játékért havonta fizetni kedves első válaszoló-- amugy taurin többen vannak, pvp-be taurin több a bug például bugadin, de molten wowon szinte játszhataltan a pve legalábbis amikor én molteneztem az volt, lk-n egyszerűbb a karakterek kezelése, nem a wasd-re gondlok hanem a harcra de cataclysmen van 2 új race (worgen, goblin) és orgrimmar szerintem sokkal jobb catában ja és repülő mount catában azerothon és működik :)
2013. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem meg molten wowon vannak többen, de ez szerótól is függ. amúgy a molten wow tényleg bugos, de folyton javítják a bugot, de viszont sztem a catás molten jobban megéri. amúgy a tauri wow se rossz, ott is sokan játszanak
2013. jún. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!