Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends Zac vélemény?

League of legends Zac vélemény?

Figyelt kérdés

Most free chapm és tegnap kipróbáltam. Nem szoktam közelharcosokkal játszani abból az egyszerű okból kifolyólag hogy nem tudok...

De Zacel egész jól ment:D

vélemények erről a champről? Mit szoktatok rá venni? Melyik spelljére tesztek először?


És még annyi, hogy ő melyik lane-en a legjobb?



2013. ápr. 18. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én junglebe és solo topra ajánlom!

Az egyik legjobb ganker.

Nekem föleg a passiveja tetszik, de szerintem a q-ra tegyél elöször.

2013. ápr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos első válaszoló picit butaságot mondott, de félig meddig igaza van

Zac: Top solo, Jungler melee és ranged, ajánlott neki a w képességét fejleszteni ugyanis az %-osan üt és elég hamar feltölt (4-5 mp), item: Jungler: kis penge 5 piros poti, utána ha jól megy vegyél olyan gömböt ami a pengéből lesz és cipőből Cooldown -osat, a gömbből nyílváén az ap-s cuccot, utána ajánlatos neki egy Ryali (nem tudom hogy írják kék bot kristállyal) azután egy olyan itemet ami hp-t ad magic resistet (200 hp) és ha valameik skillből kapsz hp-t akkor + 20%-al többet kapsz, rabadon, Zhonyas (homok óra), ez az ajánlott számomra, sose vesztettem így game-t.

Top solo-ra a build kb. ugyan így van csak az elején nem a kis pengével kell kezdeni hanem Cipő + poti/Doran's ring.

Combo: ha bokorból mész rá ajánlom e képességgel ráugrani, majd q és elultizol (ulti közbe nyomogasd a w képességet). Remélem hogy segítettem. :) (UI.: meik szerón játszol?:D és mi a neved?

2013. ápr. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
eu nord & easten vagyok, és Danamanoo
2013. ápr. 21. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
kipróbáltam, nem tetszik.
2013. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!