Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki nem tud egy jó klienst...

Valaki nem tud egy jó klienst minecrafthoz ami olyan mint a tekkit csak ingyenes?

Figyelt kérdés

Szóval egy olyan klienst keresek amiben az összes tekkitben meglelhető mod megtalálható, ha vannak még benne más modok is az nem baj, nagyon megköszönném ha valaki tudna egyet.

Előre is köszönöm.



2013. ápr. 18. 17:24
 1/5 daniel128 ***** válasza:
igen van ilyen: FTB 56 moddal
2013. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

letöltöttem ezt az ftb-t de nem amikor elindítom hogy launch

akkor kijön a downloading ablak és nem csinál semmit nem tölt semmit, erre van megoldás vagy én vagyok hülye?

2013. ápr. 20. 10:28
 3/5 daniel128 ***** válasza:
Ez velem is megtörtént már Rendergazda vagy ha nem idítsd el renszergazdaként lehet a vírusírtód blokkolja vagy nem regeltél a create profile-nél
2013. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ez az ftb nem valami jó nem tudtok valami mást amiben benne vannak a tekkites modok de vannak benne pl + mobok, szörnyek?
2013. ápr. 30. 16:51
 5/5 daniel128 ***** válasza:
hát tudok még egyet de az 1000 ft-ba kerül de sztem csak egyszer: Ez az Ard-nax Elite [link]
2013. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!