Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy hívjak ezt a játékot?

Hogy hívjak ezt a játékot?

Figyelt kérdés
Még windows 98-on játszottam azzal,kb lehet az a játék 6-7 éves lövöldözős játék meg lehet csinálni a karakter kinézetét,az első szint csak egy próba szint volt volt amivel csak te voltál láttad magadat meg tükörbe és lehetett fel szedni fegyvert meg pajzsot,és ha szedtél eleget át mentél egy portálon és ott volt egy ellenség robot volt annak a neve "grash" vagyis a robotnak az volt ha jól emlékszek,és fel is letehet szedni egy plazma fegyvert amivel plazmát lőttél,és ha elfogyott minden lőszer akkor kaptál egy tüskét fegyvert azzal csak akkor tudtál sebezni,ha az ellenség mellet voltál, miután azzal a pályával megvoltál lehet csinálni több pályát volt olyan,ami volt egy négyzet és fel vitt téged a pálya magasabb részére,volt olyan is ami le vitt.

2013. ápr. 16. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
fogalmam nincs... MDK? de találd fel magad, beírod keresőbe vagy yt, hogy 90's classic shooter games vagy hasonló kulcsszavakkal biztos megtalálod, lehet 10 perc alatt , lehet egy óra alatt, én is rengeteg dolgot ha nem találok próbálom körülírni kulcsszavakkal, aztán végül mindig megvan, én is kerestem már így régi játékot, végig kellett néznem egy csomó listát és videót, de végül meglett.
2013. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Quake 3?
2014. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvan open arena
2014. júl. 27. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!