Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps-3 vagy Xbox-360?

Cr4yzsnz3xx kérdése:

Ps-3 vagy Xbox-360?

Figyelt kérdés
melyik a jobb?

2013. ápr. 15. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Így egyenesen egyik sem jobb a másiknál.


Ha venni akarsz, akkor azt vedd meg, amelyiknek jobban tetszenek az exkluzívjai, és amilyen barátaidnak/ismerőseidnek van, akikkel esetleg játszanál (de ha egyedül játszol, akkor mindegy). Ez a kettő a fő szempont, többi igazából másodlagos (hiába van Xboxod, ha épp God of Warozni akarsz vagy fordítva pl. Haloval).


Xbox live-ra külön elő kell fizetni (tehát hogy multizhass), viszont jobb, mint a Playstation network (nekem PS-em van, viszont ha lenne olyan lehetőség, hogy előfizetek, és olyan lesz, mint az XBL, akkor én biztos előfizetnék).


PS3-ban van bluray (pl. filmeket nézni tökéletes).


Multiplatform játékok általában szebbek Xboxon (magasabb felbontás, jobb graika, jobb fps/frame rate), az exlkuzívokban viszont a PS3 a nyerő. Több van, sokkal szebb grafika (és szerintem jobb játékok is ezek, mint az xbox exkluzívjai, de ez csak személyes vélemény).


Controllereknél azt érdemes tudni, hogy a PS controllere könyebb, kisebb, és kimondottan jobb verekedős játékokhoz (habár úgy tudom, az újabb fajta Xbox controlleren ez már "javított", próbálni viszont nem próbáltam), a többi kényelem szempont. Én mindkettőt szeretem, bár sokáig használva az Xbox controllere kényelmetlenné válik a középső ujjamnak, míg a PS-é ugyanolyan kényelmes marad. Ha teheted, próbáld ki őket.

2013. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ma már mindenképp PS3 a több és jobb exkluzív játékok és az ingyen multi (és a blu-ray) miatt.

Régebben még X360 jobbnak számított, PS3 eléggé gyengén kezdte az életét, nehéz volt rá programozni, a multiplatform játékok tényleg lényegesen szebbek voltak boxra, stb. De ma már a multiplatform játékok szinte ugyanúgy néznek ki, meg tényleg kiforrot az egész.

2013. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Multiplatform játékok ma már ugyanúgy néznek ki mindkettőn, X360-on csak régebben voltak szebbek

Az exkluzívok meg grafikában és játékmenetben is kegyetlenül jók

X360 exkluzívok:

Halo, Gears of War, Forza (és körülbelül ennyi, ami megemlíthető)

PS3 exkluzívok:

God of War, Uncharted, Gran Turismo, Killzone, Heavy Rain, inFamous

2013. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Az exkluzívok meg grafikában és játékmenetben is kegyetlenül jók"

mármint a PS3 exkluzívok

2013. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!