Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Directx 11 probléma?

Directx 11 probléma?

Figyelt kérdés
az én gépemen windows xp sp3 van feltelepítve. a metro 2033 pc játékot most raktam fel de a beállításoknál csak directx 9-et lehet beállítani. (vagyis alapból az van beállítva). az lenne a kérdésem hogy mért nem lehet átállítani directx 11-re? mert a videókártyám directx 11-es. az elöbb olvastam olyat hogy windows xp-re csak directx 9-et lehet futtatni. ez igaz? windows 7-en már lehetne futtatni a directx 11-et is?
2013. ápr. 13. 12:12
 1/4 ZsoltyD ***** válasza:
Ahhoz hogy DirectX 11-be tudd futtatni a Metro 2033-at ahhoz fel kell telepítened a Windows 7-et vagy a Windows Vista-t. Én a Windows 7-et ajánlom. Abból is az Ultimate-et.
2013. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. pont ma raktam fel az ultimate-t :)
2013. ápr. 13. 21:41
 3/4 A kérdező kommentje:
mért van az hogy amikor felraktam a windows 7-et akkor a metro 2033-at is újraraktam de nem indult el. először kérte az xinput1_3-at azt letöltöttem utána kérte az X3DAUDIO 1_7-et azt is letöltöttem utána kérte a d3dx9_42-t és azt is letöltöttem. és amikor rámentem az ikonra akkor elsötétült a kép és utána kiadott egy hibát és azt írta ki hogy metro 2033 executable hiba. mi lehet a gond?
2013. ápr. 13. 22:45
 4/4 ZsoltyD ***** válasza:

Szedd le ezt a DirectX-et: [link]

és a Visual C++ 2010-t: [link]

2013. ápr. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!