Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy még most sem a...

Miért nem megy még most sem a Minecraft a gépemen?

Figyelt kérdés

Windows7 64 bitem van,videókártya Geforce FX5200.

Most töltöttem le egy DriverGenius nevű programot mivel azt mondták hogy ez segít ha megfrissítem vele a dolgokat,de nem vált be sajnos.Már mindent próbáltam és mindig ezt a Bad video card driver es OpenGL es hibát adja ki.Már nagyon elegem van belőle :(

Nagyon régen játszottam már a minecraft-on,ég a régi Windows XP-men és nagyon hiányzik :(.Kérem segítsen valaki,egy olyan ember aki ténylegesen tudna megoldást erre,mert mindenhol nézegettem és ugyanazt irják hogy driver frissítés meg minden.Ha esetleg van valami olyan driver erre a kártyára akkor linkeljen valaki légyszíves.Már drivert is vagy 4 et letöltöttem és nem jó.Szóval kérem segítsen valaki :( nagyon fontos lenne ez nekem.

Köszönöm előre is a válaszokat



2013. ápr. 11. 18:17
 1/2 Boti466 ***** válasza:
szerintem az opengl-es dolognak van valami baja gépeden.
2013. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és mit tegyek akkor?
2013. ápr. 12. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!