Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims2 Duplán Különleges...

Sims2 Duplán Különleges Kiadás mellé, hogyan telepítsek, CD-nélkül?

Figyelt kérdés

CD-n telepítve van a sims2 dupla kül. Kiadás, utána a Tini cuccok, aztán a Konyhai cuccok. Idáig tiszta. Ezek mellé a webről bármit letöltök, és telepítek, amihez nincs CD-lemez, beteszem az isó, icó fájlt a Daemon Toolsba, na innentől az agyam elszáll, mert amikor indítom a játékot kéri a CD-t ami nincs. Nem értem mit csinálok rosszúl? Mivel lehetne CD-nélkül játokot úgy elindítani, hogy valóban játszani is lehessen vele?Már telepítettem úgy, hogy két CD-lemez közé azt aminek nincs CD-je és akkor is azt a CD-t kéri ami nincs!Kívülről fújom a Daemon toolsba hogyan tedd az iso ico fájlt és itt megált a tudományom :-P ! Valaki részletesen le írná nekem, nem tudományos alapon hanem paraszti észre fordítva lépésről lépésre mit csináljak?? Megkérném ha lehet, ne azt írd itt meg, "itt le van írva", mert annyi web lapot olvastam már, hogy doktorálhatnék belőle, már egy hét alatt :-D :-P !!! Ideges vok, de azt mondják akkor, hülye vagy szerelmes vok hát, szerelmes most nem, hülye ??? hogy nem értem az tuti!! :-)

ui:az alap CD -hez Sims2 kül.kiadáshoz valókat értem telepíteni, Nem mást!

Előre is megköszönném segítségeteket, és türelmeteket!


2009. szept. 22. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt:


1.felteszel egy kiegészítőt ami most pld X(jegyezd meg!)

2.rákeresel google-ban hogy:

the sims 2 X no cd exe vagy

the sims 2 X no dvd exe

3.ezek után töltsd le a megfelelő fájlt(legtöbb esetben tömörítve vannak az ilyen jellegű fájlok)

4.a tömörített fájlban kell lennie egy olyan fájlnak ami megegyezik az X mappájában lévő indító fájllal.

5.írd felül az X mappában lévő indítóikont a letöltött indítóikonnal.

6.ennyi, ezek után már nem fogja kérni a CD-t.


megjegyzés:ha egy új kiegészítőt töltesz le akkor ezt az egész folyamatot meg kell ismételned.

2009. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy csak hagyd benne a deamon toolsba
2009. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Előzőre a válaszim értem, csak azt nem, hogy melyik-hogyan néz ki, mi a neve az indító fájlnak? A mappában mit keressek??

Megelőzve, hogy ne írja valaki, hogy hülye :-D :-P nem vok informatikus, És nyávogom ezeket, mint macska az ÁBC-t, de egy jó tanár mindenre képes, ha tanít engem és megköszönném, "senki nem az anyu hasában tanult meg semmit".

Azért jó ha lépésről lépésre írja le valaki, mert sajna nincs annyi pénzem, hogy megvegyem az X játékot és jártam úgy, hogy hetekig nem tudtam játszani mert,"a letőltött játék indító fájlja fölül írta a meglévő CD-indító fájlját és hetekig nem tudtam játszani a játékkal.Meg kellett vennem a CD-t amit ki írt, hogy rakjam be és nem volt CD-hozzá.

Gondolom sokan vannak így, és olyanok mint Én, hogy imádunk játszani, de vele eggyütt megkell tanulnunk ezeket a problémákat kezelni!!

Előre is köszönöm türelmeteket és segítség nyújtásotok!

50-éves vagyok és ez nekem kihívás, És sok tanulás!Az Én korosztályom sajnos nem számító gépen nőtt föl!

2009. szept. 28. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!