Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A yugioh power of chaos-ban...

A yugioh power of chaos-ban miért nem menti el a játék a megszerzett lapjaimat? És hogy tudnám megcsinálni, hogy elmentse?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 10. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert nem az eredeti telepítési helyre telepítetted.

"C:\Program Files\"-ban lesz valahol, sajnos pontosan nem tudom megmondani.

Szerintem ha oda átmásolod a játékot, vagy újratelepíted, akkor menni fog gond nélkül.

2013. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt már megpróbáltam, de sajnos úgy se sikerült :(
2013. ápr. 11. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
a START menünél ott van egy olyan gomb,hogy "Futtatás".Oda beírod,hogy "regedit".Kiad egy mappát.Ott megkeresed,hogy LOCAL_KEY_MACHINE.Arra rákattolsz.Nyomsz egy olyat,hogy CTRL+F.Oda beírod a keresőbe,hogy KONAMI.Ha megtalálta akkor töröld ki a mappát.Nekem így a kaiba és Joey-t menti viszont a Yugi-t nem.Lehet,hogy ez már maga a játék problémája de tudom hogy a Yugin kívül a másik kettőn működik ez a megoldás.
2013. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A törölgetéssel én már sokszor megszívtam, nálam a problémát egy átírás oldotta meg.


A regeditben a CommonDir-be írt elérési útvonalat kell módosítani, ami a Yu Gi Oh-hoz tartozó Common mappa elérési útvonalát kell, hogy tartalmazza (eredendően valamiért rosszul állítja be). Ahogy észrevettem, ez a CommonDir szinte mindenkinél máshol található meg, nálam többek közt itt bújt el:


HKEY_USERS -> S-1-5-21...Classes -> VirtualStore -> MACHINE -> SOFTWARE -> Wow6432Node -> KONAMI -> Yu-Gi-Oh!Power Of Chaos -> system


Az előző hozzászóló jól mondta, hogy Konami mappát kell keresni, de az én esetemben több is volt belőle, szóval addig keresd a regeditben, amíg minden Konami mappában lévő CommonDir-t át nem írtál.

2014. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!