Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki a legnagyobb kocka xfire-n?...

Ki a legnagyobb kocka xfire-n? Linkeljétek el a profilját.

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves KovDávid! Ne haragudj, de nem lehetett kihagyni :D ha egyszer az életed a szobádban éled le, vállald fel. :D

Egyébként te szemüveges és monitornéző fejed van?

Vagy normális vagy elmész nyaralni, ismered a balatont?

Nem gunyolódok csak kérdezem. :)

2010. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szia!

Sajnalom paraszt megnyilvanulasom :D

Az eletemet nem elem a szobamban. ez tevedes. majdnem kezdetek ota jatszom a wowot, azert lett ilyen sok =)

alkatra: nem tul magas, de ugyanakkor eros izmos allat vagyok, es meg szakallam is van, szemuvegem nincs :D

nem tartom magam se fuggonek, se kockanak... minden hetvegen reszeg vagyok, vannak barataim.

a jatekkal toltott ido relativ, sok a szabadidom olykor :D tudok parhuzamot vonni sajat valos eletem es a jatek kozott. lehet egszerre elni is es sokat jatszani

hobbijaim vannak a WoWon kivul, szeretek mindent mokasra, lazara venni.

minden evben megyek nyaralni, suttetni a hasam a napon es jo nagy seggest ugrani a vizbe :D


Minden jot, ha gondolod vegyel fel Xfire-re

2010. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

:D ! Ez jó volt skacok! :)

De annak a Vres-es csávónak már 30 ezer órája van!Sztem csak simán bekapcsolta a gépet és csak úgy számlálja az időt! Jó egy marha! :D Ezzel feszít!

2010. szept. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
de nem már hogy ennyire primitívek vagytok. Ennek a Vresnek úgy van 30000 órája hogy a héten 166 órája van...miközbe egy hét csak 164 órás... nagyon könnyen lehet hackelni. Pl az egyik ismerősömnek csak 2 millió órája van a héten
2010. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tévedsz haver!


1.Igazad van, annyi óra van egy héten, de a két millió üra a spanodnak a Call of Duty-knál volt, egy pár haveromnak is begonyilt, két millió óra körül volt neki, de szerintem ez a gyerek valszeg játszik vmennyi órát a game-ből, de hogy 30k-t nem az tutibiztos, szerintem megfogja a game-et, bekapcsolja, hogy jelezze az Xfire, s kész!Számolja az óráit, egy pár hónappal ezelőtt mikor néztem még 20 körül volt!

2010. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!