Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért csinálja ezt a minecraft...

Miért csinálja ezt a minecraft. Net?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám , hogy regisztrálok a minecraft.net-re de amikor be akarok lépni a játékba egyszerűen mintha nem csináltam volna semmit és ezért nem tudom modolni mod pack-ekkel esetleg az lehet a hiba , hogy operát használok? Esetleg ha megveszem akkor megoldódik? És ha igen , akkor ha megveszem akkor azt át tudom vinni másik gépre is? És ha igen , hogyan?

2013. ápr. 8. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

a játékba csak akkor tudsz belépni, ha megvetted. (fura mi?) maga a regisztráció önmagában kb. semmi.


igen, át tudod vinni másik gépre, vagy letöltöd a másik gépen is az indítót (Minecraft.exe), vagy egyszerűen átviszed. aztán amikor belépsz, akkor majd telepíti magát.

2013. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem azt nem engedi , hogy beregsztrálok http://www.youtube.com/watch?v=qADVlr5kcs0 ami vidimegjegyzésekben van azt a mod packot akarok letöltteni.Tehát . kiválasztom melyik modok kellenek rá nyomog h change version megcsinálja ott van h "start minecraft" és kéri az accountot és azt nem érzékeli. Meg egy másik példa be regisztrálok xxx e-mail címre be akakrok lépni xxx email címmel és nem engedi.
2013. ápr. 9. 15:12
 3/4 anonim válasza:
Mert meg kell venned a játékot...csak akkor fog menni
2013. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell megvenni hogy menjen -.- csak belemész a játékba "login" és majd "play offline" enyi XD
2013. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!