Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem jo a medieval 2...

Miért nem jo a medieval 2 total war kingdoms?

Figyelt kérdés

Feltelepitettem az alap verziot és utánnna a kindomsot mindent ugy csináltam ahogyan leirták. Az alap játék simán megy de mikor elakarom inditani a másikat ezt irja ki: Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel

Mi lehet a gond mer mások azt irták nekik jo volt.

Probáltam megvenni eredetibe de nem találtam egy boltba se, neten meg 2 hét mire kihozzák mer nincs raktáron.



2013. ápr. 8. 10:12
 1/7 A kérdező kommentje:
meg ezt a linket: [link]
2013. ápr. 8. 10:19
 2/7 A kérdező kommentje:
De ezek közül egyse volt még a gép közelébe se mostanába.
2013. ápr. 8. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Az lehet a gond, amit kiír. Biztos le van töltve valamilyen emulátor a gépedre, és a kettő együtt nem megy.

Egyébként bemész akármelyik 576-ba, és lehet kapni 3000 Ft-ért a Medieval II Total War a Kingdoms-szal együtt, most vettem meg unokaöcséméknek két hete. A honlapjukon gondolom meg is tudod rendelni.

2013. ápr. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az 576 is voltam meg a Mediamark ba is és sehol nem volt meg, az 576 tol akartam megrendelni de ott monták h 2 hétmulva lesz csak
2013. ápr. 8. 10:58
 5/7 A kérdező kommentje:
És mi lehet az az emulátor amitöl nem megy?
2013. ápr. 8. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mik vannak a gépeden, nézd át a futó folyamatokat, valószínűleg működik a héttérben, és ezért nem akar elindulni a játék. Bár nem tudom, hogy technikailag mi a különbség a kingdoms meg az alap között, mert azt mondod, az alap megy.
2013. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na megrendeltem a MediaMarkt oldalárol.
2013. ápr. 8. 12:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!