Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem mutatja star wars...

Miért nem mutatja star wars jedi outcast a multiplayer-es szervereket?!

Figyelt kérdés

nagyon szeretem ezt a játékot és régebben is játszottam vele.ugyanugy online-n játszottam és akkori s ugyanugy mint most egyszerre csak eltüntek a szerverek.Nem lehet ,hogy azert mert valamit nem jol álitottam be a fönti fejlécen??

AZ ÖSSZES JO VÁLASZRA ADOK EGY ZÖLD PACSIT:D



2013. ápr. 7. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

eredeti a játékod?

mert ha warez akkor nem mutatja

2013. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tarnóc Dániel válasza:
55%
ha eredeti akkor x-fire
2013. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megvettem!! ezt nem értem akkor mért nem megy nem lehet ,hogy talán patch-elni kéne?
2013. ápr. 8. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

egyrészt manapság senki nem játszik jk2-vel. kb 4 éve még néhányszázan jk3-mal játszottak, de mára már abból is 1-2 szerver van, a közösség teljesen szétszéledt.

amcsi szerverek még biztos vannak. én anno letöltöttem az xfire-t, ami szépen kilistázta az összes futó szervert, a fent lévő játékosok nevét, számát és még sok egyéb infot.


eredeti progi nem szükséges, de patch-elni kell. filefron.com-on már valamiért nem letölthető a patch.


Talán ez a patch jó lesz (1.04-es)

[link]

2013. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)!
2013. ápr. 12. 22:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!