Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség nem találok vissza a...

Sikesdi Bence kérdése:

Segítség nem találok vissza a házamhoz. Valami tippet tud vlaki adni?

Figyelt kérdés
Volt egy házam amiben volt ágy meg minden aludtam is az ágyban de egyszer nagyon messzire elmentem ezért nem találtam vissza. de most van egy ideiglenes házam és már abba is aludtam. van még rá esély hogy vissza jutok a rendes házamba?
2013. ápr. 6. 23:09
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsánat ez minecraft-ban történt
2013. ápr. 6. 23:10
 2/6 anonim válasza:
úristen. ööö sétálgass hátha megismered a környéket gondolkozz azon hogy milyen látványosságok vannak arrafelé. vagy kérdezd meg az egyik barátodat aki esetleg ott volt veled hátha emlékszik rá!
2013. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy meglessz de legközelebb ird fel a házad x y és z koordinátáit nekem ez sokszor segített
2013. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem az ideiglenesnek már felirtam
2013. ápr. 7. 16:03
 5/6 A kérdező kommentje:
az első kommentelőnek mondom nem volt ott a barátom és már próbáltam de teljesen más helyen vagyok így még a magasból se látom azt a helyet vagy a környékéet ahol laktam
2013. ápr. 7. 16:05
 6/6 A kérdező kommentje:
am köszönöm
2013. ápr. 7. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!