Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul a játék! Mit tehetnék?

Nem indul a játék! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kb.3-4hónapja kezdtem el játszani a sims 3-mal és két hete töltöttem le hozzá kiegészítőt! Felraktam ment minden nagyon jól. Utána még egy kiegészitőt telepítettem és már az eredeti játék sem indult el! Újra tettem az eredeti alapjátékot, bejön az indítópanel, ráklikkelek az indítás gombra (ilyenkor egyből bejön a játék) de most nem jön be! Többször is megpróbáltam újra tenni de még sem jó! Mit tehetnék?
2013. ápr. 6. 16:22
 1/5 anonim válasza:
Sims 3 eredeti?
2013. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
letöltöttem
2013. ápr. 6. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt és a kiegészítők a ludasak! Az a baj, hogy ugye én is tetem bele egy kiegészítőt azzal semmi baj nem volt. Utána rátettem egy másikat és akkor az eredeti se indult. Töröld ki a kiegészítőket és akkor tedd rá megint a rendes sims 3-at és akkor menni fog. Nekem ment :)
2013. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:) hát én már többször letöröltem az egészet:) és csak az eredeti alapjátékot tettem fel, de ugy se indul :/ utorrent-tel töltöttem le onnan töröljem ki a kiegészítőket?:)
2013. ápr. 6. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Onnan is kitörölheted, bár annak nincs sok értelme.
2013. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!