Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért megy le a pénze a...

Hadzsib kérdése:

Miért megy le a pénze a városoknak körönként a Rome total warban?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy miért esik a pénzbejövetel a városokban körönkén, egy idő után már vannak városaim amik minuszban vannak ez ha csak egy- kettő lenne nem is volna baj csak egy idő után már teljesen összeomlik a gazdaság mert mindenhol minusz a bejövetel.

2013. ápr. 6. 13:51
 1/6 joco92 ***** válasza:

Azért meg olyan küldi kell ami kétszer annyit fizet.


By.: Feri :)

2013. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi ez eddig most világos de akkor ezt nem lehet valamivel leállítani h állandó pénzösszeg follyon be?
2013. ápr. 6. 17:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy valami magyarázat h miért megy le.
2013. ápr. 9. 20:24
 4/6 anonim válasza:
A sok katona zabálja a pénzed, küldd őket portyázni, vagy oszlass néhányat fel. Ha nincs rengeteg katona, nem tudom mi a baj.
2013. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az előbbit ajánlanám vagy ha tényleg nincs sok katonád akkor köss kereskedelmi egyezményeket sok néppel és fejleszd mindenhol a farmot meg az utakat ez növeli a kereskedelmet = lesz sok pénzed :) .
2013. ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aji453 válasza:
Próbáld ki Brutus házzal.Foglald el a görögök, és a macedonok területeit,"thrakokat nem szoktam egy ideig bántani" :))Fejleszd minden tartományba az utakat, vetésforgó stb...aztán pár kör és milliók :)))
2013. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!