Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Microsoft Flight Simulator...

HUN_Photography kérdése:

A Microsoft Flight Simulator X-ben hogyan kell csinálni az ILS-Landolást (Vagy legalább az autómata megközelítést és az ereszkedést? )

Figyelt kérdés
Sok videó van a youtube-n de amiket én láttam azokban mind csak egy adott idõ után mutatják! A Másik meg hogy nekem nincsen ott amikor próbálkozom a robotpilótával az a két kis ‹› a leszélsõ panelnél (Boeing 737-800). Azt hogyan lehet odavarázsolni?
2013. ápr. 6. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

nézz szét ezen a csatornán.


http://www.youtube.com/user/csaba87021/videos


Van elég részletes videó, ha eből nem tanulod meg az alapokat akkor semmiből.

2013. okt. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Megközelíted a repteret, a rádióba beírod az ILS és az NDB frekvenciáját (a térképen találod meg) és bekapcsolod. Az ekkor pittyeg (morze jelet ad), mikor a gép a siklópályán van átváltod a GPS-t NAV-ra és kikapcsolod a Navigationt és az APP (approach) gombot nyomod le... Szerintem innen menni fog, ha van egyéb kérdésed, PM-ben megpróbálok rá válaszloni. Próbálgasd, ne add fel és sok sikert!
2013. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!