Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends Rengar...

League of Legends Rengar problémák?

Figyelt kérdés

Az lenne a bajom hogy megvettem elején egészen jol megy van doublem is de közepétöl 1v1 is alig megy igaz darius ellen meg pantheon ellen de akkor sem megy valaki tudna egy jo buildet?

meg milyen sorrenden nyomjam hogy ne fusson el esetleg nagyobbat sebezzek vagy hpt töltsek ultit hogy használjam probáljak füböl támadni ugrás miatt?

elöre is köszi vgyeteke fel ha akartok: IronLegendHun


2013. ápr. 6. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengar nagyon op az elején kb 20-30percig , utánna viszont csak simán jól sebez de tank ellen lószart nem ér.
2013. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja azt észe vetem hogy tank ellen nem megy sokat de elöbb jo statom volt azt hiszem 15/4 és volt triple killem is igaz alig volt 3 muknak 500 hpja de nekem ez is jo :D

És kha zixet is kinyirtam lazán pedig történetében vele harcolt és majdnem halt xD

2013. ápr. 6. 13:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap toltam Rengával egy 22/2 statot szerintem ha okosan van vele játszva nem igen lehet megölni.
2013. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Late game találkozol egy teemoval fél másodpercig sem élsz rengarral xD
2013. ápr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha te veszed előbb észre nyikkanni sem bír majd.
2013. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elöbb kinyirtam 1v1 ben köszönhtöen annak hogy üböl ugrik rengar xD
2013. ápr. 6. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!