Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak itt Silent Hill rajongók?

Vannak itt Silent Hill rajongók?

Figyelt kérdés
Melyik a kedvenc részed,és miért szereted?
2013. ápr. 6. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csak a Shattered memories-el és a Downpour-ral játszottam picit,de mindkettőtől a szívroham kerülgetett szóval inkább félbehagytam őket.
2013. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én imádom ezt a speciálisan nyomasztó hangulatú, kult játék sorozatot:-) nekem a 2., 3. rész jött be a leginkább, bár a 4./The Room is lefoglalt.
2013. ápr. 7. 16:00
 3/12 anonim ***** válasza:

Úristen! Egy SH rajongó! Végre valahára ilyen emberről is hallok (mert az osztályban anno 1 db se volt)! X)

Én játszottam az SH1, SH2: Restless dreams,3SH, SH4: The Room részekkel. De megvan még az SH5: Homecoming és a SH0: Origins is Pc-s változatban, de sajna ezek nem futnak (de ami késik nem múlik).

Filmekkel hogy állsz?


Igazából amikkel játszottam, azokból nem igazán tudnék választani. Az SH1 volt az első amit kipróbáltam és a régi grafika se tudta a hangulatot elrontani, mert az atmoszféra és a zene mindenért kárpótolt.

Az SH4 az néha idegesítő volt, főleg a victimek miatt, de pár ezüst golyó felvétele után már nem volt annyira nehéz, meg hamar belerázkódtam.

Az SH2-nek a története fogott meg... no meg Piramisfej az örök favorit boss!

Az SH3-ról se mondanék semmi rosszat, habár a szörnyek kissé bugyuták voltak és a játék iszonyú rövid volt.

Ha akarsz írhatsz privátban!

2013. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tejóég, hát mégsem érett meg a világ pusztulásra:-)

Köszi a választ!


Komolyan, eddig akárhány fórumon, vagy bárhol jöttem ezzel elő, minimum hülyének néztek, és senki nem értette miről beszélek. Mikor egy legutóbbi randin szóba került, hogy ki mit szeret szabadidőben, és előjöttem a Silent Hillel, meg miről szól, meg miért bírom, elég elképedve vette tudomásul a tag, és megkérdezte, peverz vagyok-e:-)


Szóval filmek:egyik Silent Hillre alapuló film se nyűgözött le. Azt hiszem ez olyan, mint a Tomb Raider sorozat, hogy egyszerűen nem lehet jól átmenteni a játékot.

Nyilván sokan sikítva rohannak most el, de megmagyarázhatatlan annak, aki nem díjazza ezt a feelinget, hogy mi a jó a lepusztult környezetben, vérben tocsogó helyszíneken koslatásban, és támadó fura lények péppé verésében/lelövésében/megkéselésében.

Gondolom a játék pszichológiája az adrenalinszintben, és az agresszió ily módon történő kiélésben keresendő. Itt is az a meglátásom, hogy egészséges lelkületű egyénben nem hagy károsodást eme szórakozási forma, de tény, hogy kifejezetten azoknak való, akiket vonz a félelmetes, nyomasztó környezet.

Volt is egy Silent Hill rajongói oldal, de aztán eléggé behalt.

Üdv a klubban!:-)

2013. ápr. 7. 19:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja... az Silenthill.hu, tudom én is regisztráltam rá, de már csak néha napján tévedek be. Nekem a filmekkel semmi problémám se volt... habár a második rész kissé gyengusz befejezést kapott. Emellett hátrányára vált, hogy rövidnek találtam... mint a játékot.
2013. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2013. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
amúgy 34.
2013. ápr. 7. 20:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Hú...akkor nem kezdek ki veled! X)
2013. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azért arra még kíváncsi lennék, hogy mi lehet az a munka, mely mellé még egy idegtépő játék is befér? Az emberek, legalábbis egy bizonyos réteg örül annak, ha hazaér és már nem lát mást, csak az ágyát. Nem hiszem, hogy sok ember van, akik még lelki frusztrációra vágynának, ha hazaértek. Gondolom már nem a tanuló réteget képviseled?
2013. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ez nem igazán szakma vagy munkahely függő szerintem, mert vannak nagyon nyugodt hullamosók, és nagyon ideges kertészek is. Amennyiben a természeted, egyéni beállítottságod olyan, hogy ez érdekel, és ráadásul szórakoztat, akkor mindegy, hogy mit melózom.

Amúgy gyógyszer importtal foglalkozom, nem tudom ez mennyiben ront vagy javít a megítélésemen?:-)

2013. ápr. 8. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!