Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Teljesen csődbe mentem a...

Teljesen csődbe mentem a Metin2ben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már 5 éve metinezek és csődbe kerültem.Volt nagyon sok pénzem,most szinte semmi. Próbáltam utolsó esélyként feltolni csatákat +9-re de összes eltört. Utolsó esély amit jó ötletnek tartok,hogy továbbra is csatákat nyomok fel +9-re. Most van egy 42es vért+9-em meg egy rib+9-em (jó optok).

Ezeket eladnám lenne vagy 130M-em kb... És ebből a pénzből csinálnám a fejlesztést. Tudom,hogy hülye kérdés de ez van a szívemhez nőtt a Metin ez idő alatt. Köszönöm előre is a választ!



2013. ápr. 5. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Valaki hackeren keresztul lopta el a penzedet?
2013. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem :D Magamtól feléltem :D
2013. ápr. 5. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Húzáshoz csak szerencse kell. De ha pénz akarsz, akkor ha eladod cuccaid vegyél sima cuccokat pl. sólyom+9 aztán optold fel és add el... Viszonyítás képp sima sólyom 50m, 5 optos 150m, tehát 100 millát nyersz rajt; vagy ha még forgatod is jó optosra akkor mégtöbbet. Ehhez persze forint kell... :) De tuti üzlet. :) Meg én a helyedben fejlődnék, nagyobb szinten ( lv 90) több a farmolási lehetőség, ott az új map is... :)
2013. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Időpazarlás ez a játék. Csinálj helyette valami hasznosat, tanulj, sportolj, legyél a családoddal.
2013. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mind a 3 kipipálva :)
2013. ápr. 5. 23:01
 6/7 anonim válasza:
Ne nyomj ki semmit +9-re. Könnyen elophatják trade hackel meg egyéb hackekel.
2013. ápr. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Ne nyomj ki semmit +9-re. Könnyen elophatják trade hackel meg egyéb hackekel."


Az nagy hülyeség, akkro senkinek nem lenne semilyen +9-es cucca... Egy nagy titka van: Nem kell mutogatni kereskedéssel senkinek, főleg olyannak akit nem ismersz. Nem kell odaadni kipróbálni haverodnak/barátodnak, főleg nem map1-en ahol névlopós csalók lehetnek. Ennyi a lényeg, a metin2 meg jó játék; aki leszólja az általában 12-14éves kisgyerek, aki már Lv 20-ra huzatja magát hívásban, mert nem megy neki a szintelés önmagától...

2013. ápr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!