Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gameplay-eket szeretnék...

Gameplay-eket szeretnék csinálni de még nagyon kezdő vagyok. Segítség?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan gameplay-eket csinálni mint Szefi de még nagyon kezdő vagyok és tanácsok kellenének. Sok oldalon olvastam hogy azt tanácsolták a kezdőknek hogy magukat ne webkamerával fegyék fel. azt nem tudom hogy mivel mert azt nem írták le. azt tudom hogy fraps-el kell felvenni a gameplay-eket mert az kiváló program. én is kipróbáltam, sőt lett is 2 videóm de azt csak kipróbálás képpen csináltam. Szóval én úgy szeretnék gameplay-t csinálni hogy a fejemet is hozzá vegyem mint Szefi. ha ne webkamerával csináljam akkor mivel?? mert én most a fraps-et használom de azzal csak a játékot tudom felvenni de én magamat is felszeretném venni például a horror játékoknál. a minecraft-nál ott nem kellene magamat felvennem mert annál a játéknál felesleges. csak horror játékoknál szeretném magamat is felvenni. hogyan csináljam?? Válaszotokat előre is köszönöm.
2013. ápr. 4. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem webkamerával, akkor rendessel. Ez a 2 megoldás van. De amúgy a kutya sem kíváncsi már ilyen videókra, ha youtube csatornára csinálnád, tök felesleges, lesz maximum 20 nézettsége a videóknak.
2013. ápr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de csinalj valami mast, ilyen kezdo gameplayekkel tele a yutub, es a franc se kivancsi a 4563465373456-ik minecraft videora
2013. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az előttemlévőnek igaza van... elég
2013. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
van ötletetek hogy akkor mit csináljak? tudtok valami tanácsot adni? jó 1 vagy 2 videó lenne amiben magamról beszélnék mint Szefi de nekem igazából más nem nagyon jut eszembe.
2013. ápr. 4. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
De épp ez az, felesleges. Miért akarsz olyan videókat csinálni, mint szefi? Ha olyan videókat akarok nézni, mint a szefié, akkor felmegyek szefi csatornájára, és megnézem a szefi videóit. Ennyi. Ha épp szefinek nincs új videója, felmegyek herby csatornájára, vagy az otherworldéra, vagy a pc guru onlinera, vagy freddyd csatornájára. Rengeteg ilyen csatorna van, mind kiváló minőségű, mert akik ezt csinálják, pénzt kapnak ezért. De ezt neked kell megtapasztalnod, csinálj pár videót, tölts fel, aztán majd meglátod, hogy nem lesz rajta 20 nézettségnél több.
2013. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
írjatok 1 vagy 2 példát hogy akkor milyen videók legyenek amik felkeltik az ember figyelmét
2013. ápr. 4. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell kitalálnod! Csinálj valami egyedit . De mondjuk bármit csinálsz olyan videó már biztos van fent YT-n
2013. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!