Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyi helyet foglal ÖSSZESEN...

Mennyi helyet foglal ÖSSZESEN az Aion Online nevű játék?

Figyelt kérdés
Már rohadtul elegem van, 40,0 GB szabad hely van a gépemen, és a haverom folyton nyaggat hogy csak 20 GB az Aion töltsd már le, meg hogy naaaaa töltsd le, és láttam olyanokat hogy összesen 44 GB helyet foglal(!!!!) Mennyiben igaz ez? Haverom esküszik hogy megnézte és a Gameforge meg az Aion a mappára 20 GB-t írt.....na akkor most vagy hallgatok haveromra, mert egyébként én is nagyon szeretnék játszani rajta, de azzal megkockáztatom h tönkremegy a gépem, vagy unatkozok egész életemben....Mennyi GB helyet foglal ÖSSZESEN az Aion, a Gameforge-val meg midnen szírrel szarral együtt? Kérlke válaszoljatok

2013. ápr. 3. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem a jatek 20 screenshottal 22 giga

telepiteskor viszont dupla helyet foglal

2013. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miért? :O
2013. ápr. 3. 15:30
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy akkor összesen 44GB? LOL Egyre rosszabb ._.
2013. ápr. 3. 15:30
 4/7 anonim ***** válasza:
telepiteskor sokat foglal mert hely kell az ideiglenes telepito fajloknak( ami a telepites vegevel magatol torlodik) es onmaga a jatek
2013. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagyis.....amikor telepítem akkor dupla helyet foglal el, de a telepítés végeztével visszakapok 22 GB-t igaz? ><
2013. ápr. 3. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
igen
2013. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem több mint 44 GB mert a telepítés megált 34%-nál.

Tehát mennyi lehet?

2013. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!