Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Shakes & Fidget szerű online...

Shakes & Fidget szerű online játékot nagyon nehéz programozni?

Figyelt kérdés

Kérem, bunkók ne válaszoljanak! Tudom mivel jár a programozás, és azt is, hogy nem lesz kész 2 perc alatt.

A felesleges, nem a kérdésre válaszoló válaszokat is mellőzzétek kérlek!


2013. ápr. 2. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
elég nehéz, de nem lehetetlen, én konkrétan nemtudom, hogy hogykell, de azt tudom ,hogy legalább 1 millio kell csak a reklámozására, hogy játszanak is rajta, és gondolom te is akarnál ilyen valami vip rendszert mint ott a gomba, az megint más azt adózni kell, utalás rendszer kiépíteni, szóval Magyarországon én neki se állnék, de kivánom ,hogy neked sikerüljön :)
2013. ápr. 3. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A VIP szerver várhatna, amíg egy kicsit több játékos is játszik, de én maximum, ha iszonyat jól sikerül, akkor sem számítok 1000-nél több játékosra, de ha 300 összegyűlik akkor én már nagyon boldog leszek. A reklámozást meg lehet oldani a facebook-on is, ismerek egy olyan oldalt, ahol 5 dollárért valaki megosztja több mint 1000 ismerősével amit küldök neki. Közöttük csak akad legalább pár ember aki kipróbálja. Na meg ott vannak az én barátaim is. De hát ez még évek kérdése, inkább nem álmodozom, nehogy túlságosan beleéljem magam.

Mondjuk előtte nem ártana megtanulni profin programozni. :)

2013. ápr. 3. 22:21
 3/3 anonim válasza:

Ez attól függ mennyire vágod a DNS szerver készítését, ill. a JAVA Script írást, mert JAVA alapú a game :)

Kell hozzá 1 S&F motor, vagy te önmagad megírod scriptbe ez attól függ, mennyire vágod ezeket a dolgokat :)

2013. máj. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!