Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket vegyem meg Black Ops...

Melyiket vegyem meg Black Ops 2-t vagy a Crysis 3-at? A többi lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem egészen ugyan az a kategória de melyiknek jobb és hosszabb a singleplayerje? Melyiknek jobb a multiplayerje? Greika melyiknél jobb?
2013. ápr. 1. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Singleplayerben és multiplayerben is sokkal jobb a Black Ops 2. A Crysis 3 egyedüli pozitívuma, hogy nagyon jól néz ki, de ez kevés az élvezethez. A singleplayerje unalmas, a multiplayer meg teljesen átlagos, amivel fél év múlva már senki nem fog játszani. Szóval magasan a Black Ops 2-t ajánlom.
2013. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Graf jobb a Crysis-nál de a játék élménybe a black ops jobb.
2013. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Crysis 3-mat, ha jó géped van és grafikab*zi vagy.

Illetve hosszabb is.

De a Black Ops II továbbra is élvezhetőbb szerintem, bár ha rám hallgatsz inkább a Far Cry 3-mat válaszd. Az egy tényleg jó játék, amik közül választani akarsz csak közepesek.

Megjegyzem, szerintem.

2013. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!