Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet az, hogy a Rubik...

Kilari88 kérdése:

Hogy lehet az, hogy a Rubik kockánál a fehér közép és a sárga közép szomszédos?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, a kettő egymással szemben van. Ha szomszédos, akkor rosszul van matricázva.
2013. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt énis tudom,a boltból vettem,egyszer majdnem ki is lett rakva most mikor akarom rakni akkor a fehét és a sárga közép egymás mellett van,és ugyebár nincs fehér-sárga élű kocka
2013. ápr. 1. 20:51
 3/7 Lipton. ***** válasza:

nem vágom hogy miről van szó

küldjél képet

2013. ápr. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a fehér és a sárga közép egymás mellé került,pedig jól van matricázva!
2013. ápr. 2. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


ez jól megmutatja, hogy milyen a kocka. Amint látható, a sárga és a fehét egymással szemben van, és mivel ezek fixek és nem mozognak, így nem lehetnek egymás mellett (Már persze, ha jól értelmezem ezt, hogy "szomszédos". Arra gondolsz, hogy úgy szomszédos, mint pl. a piros meg a kék közepek az ábrán? Ha nem, akkor mire gondolsz?)

2013. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen arra gondolok,mert mikor kibontottam ki volt rakva(tehát jól van matricázva) és most meg nem lehet kirakni,mert vhogy a középkockák nem stimmelnek
2013. ápr. 2. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem eredeti Rubik Stúdiós kockát vettél (kék csomagolásban ha minden igaz), akkor lehet, hogy az gagyi kínai, és akkor ne keress logikát abban, hogy miért szomszédos.
2013. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!