Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOT. Nem tudom, melyik legyen....

WOT. Nem tudom, melyik legyen. T57 Heavy, vagy T62 A. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Esetleg akinek van mind a kettő, melyiket tartja jobbnak ? Melyikkel érdemesebb partraszállásra menni ?

2013. márc. 29. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a T-62A-ra teszem a voksom. A T57 előnye(és hátránya is egyben a revolvertár) Gyorsan lehet vele sokat sebző lövéseket bevinni viszonylag pontosan, de ha nincs fedezék az újratöltéshez akkor nagy gubanc lehet. Nekem nem volt T57-esem, de AMX50 120-asom igen szóval hasonló lehet. Páncélja szintén nem nagy szám mozgékonysága a többi nehéznél viszont jobb. T-62A-val gyakrabban lehet összefutni a meccseken ez is azt bizonyítja, hogy népszerűbb. Sokan a legjobb közepes harckosinak tartják. Tűzgyorsasága jó, átütés és sebzés úgyszintén. Szovjet géphez képest a pontossága is kellemes. Páncélvédelemre sem lehet panasz. Szóval sztem mozgékonyságban és védelemben a T-62A a nyerő tűzerőben A T57-nek van előnye is meg hátránya is. Mindegyik gép jó csak meg kell találni a megfelelő stílust hozzá. Talán a T-62A kicsit több hibát is megenged a kezelőjének. Én ezt választanám.
2013. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a kínai 121-el ? Hasonlít a T62 A-ra. Vagy lehet jobb is.(?)
2013. márc. 30. 12:40
 3/6 anonim ***** válasza:
mi az a partraszállás?
2013. márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kínai 121-nek ha jól tudom a tűzereje az erőssége mert a legtöbb közepes gépet felülmúlja sebzésben mivel míg a többin 100-105mm-es löveg van addig a 121-en 122mm-es. Ha jól tudom ugyan az a lövege mint az IS-4-nek csak át van alakítva. Persze ezért meg is fizet mert lassú a tűzgyorsasága és úgy tudom a lövege kis szögben lehet csak kitéríteni lefelé és felfelé. Meg a nagy löveg miatt mozgékonysága sem kiemelkedő közepes szinten ami lényeges. Szerintem a T-62A jobb. Kínaiaknál inkább a 113 ami jó.
2013. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy itt van videó, hogy a T-62A mire képes jó kezekben (és egy kis szerencsével): http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Kg94H..
2013. márc. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a t57 heavyt ajánlom, revolver táras de egy tárból tud sebezni 1500-ig is
2013. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!