Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW Cataclysm-ben, SH papot...

WoW Cataclysm-ben, SH papot vagy Disc papot kezdjek inkább?

Figyelt kérdés

Sh papot nagyon szeretem,de többen mondták hogy a disc pap erősebb,catán az sh elvileg már gyenge.Kérlek írjátok le hogy ti mit gondoltok erről!(Ha még lehet akkor ugyanezt a feral duduról, és a cement sámiról)

Köszi előre is!:)



2013. márc. 29. 01:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Főleg PVP-re gondolok!
2013. márc. 29. 01:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Disp pap nagyon jó heal , egy armoros dps-el .
2013. márc. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az sh-ról tudnál valamit mondani?
2013. márc. 29. 01:14
 4/7 anonim válasza:

Sh is jó.

Ha már van egy minimum pvp gearje akkor az sh pap is megfelelő nagyokat tud sebezni meg hát ha sebez akkor kap healt is belőle :) Mind a 2 lényegébe jó.Kinek mi fekszik jobban személy szerint nekem az shadow.

2013. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

wowban karikészítésnél jól át kell gondolni, hogy endgame-nél mit fogsz csinálni.

sh pap sz0patós kari pvpre. mellé egy jó warri/retri/dudud/rugó jó párost alkot.

disc egy erős target heal és jó "túlélő".

a priest mindenhogy jó döntés pvp-re, tőled függ, hogy heal, vagy dps fekszik jobban.

2013. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát inkább dps lennék,de én úgy tudtam hogy pap mellé mage, és rugó a legjobb.
2013. ápr. 2. 01:29
 7/7 anonim ***** válasza:
mage is jó, de inkább meele dps pl rugó
2013. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!