Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri-e a PS3-at elcserélni...

Megéri-e a PS3-at elcserélni XBOX360-ra?

Figyelt kérdés
Mivel hogy nem szándékozok 100 Eurót fizetni egyetlen egy játékért, és ugye az XBOX-ot ki lehet csippeltetni, ezért megérné?

2013. márc. 28. 19:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#5


Hogy a francba ne lehetne már, én Magyarországból regisztráltam már UK, US és japán Store-ra is, és UK-ra van is PS+ előfizetésem.

Oda regisztrálsz, ahova akarsz, nem ellenőrzik az IP-det (csak a Netflix meg ilyesmi programok).

PS+ előfizetést (vagy PSN feltöltőkártyát) konzolboltokban szoktak árulni, de livekodok.com-ról is tudsz venni, ráadásul itt a legolcsóbb is, és mivel utalsz és a kódot is emailbe kapod meg ezért mindegy, hogy hol élsz.

Ha meg van PS+od rögtön letölthető 12 ingyenes játék, és havonta 3-4 újat szoktál kapni.

2013. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat! :)
2013. márc. 29. 13:38
 13/21 anonim ***** válasza:
Mgéri az xbox jobb milliárdszor jobb
2013. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#13


Erős érvelés, nehezen tudnék belekötni, most nagyon magasra felraktad a lécet.

2013. jún. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Azért milliárdszor nem,csak 1 fokkal szebbek a multiplatform(még mindig) gamek,és minden játék ingyen van ha okosítod a gépet.
2013. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"1 fokkal szebbek a multiplatform(még mindig)"

Te mit ittál? már rég ugyan olyanok a multiplatform gamek...

(ha azt állítod mutass 2013 összehasonlítást ahol xbox veri ps3at...)


[SŐT én láttam olyan hogy ninja gaiden 3 wii u-n szebb mint boxon]

http://www.youtube.com/watch?v=mjy8-MqSFOs


"minden játék ingyen van ha okosítod a gépet"

ps3 nál is szal ez nem igazán jó érv

2013. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Látom mekkora gyökér vagy,ha elolvastad volna amit írt a kérdező,akkor tudnád,hogy a tulajdonában lévő gépet nem lehet okosítani.

A játékokkal kapcsolatban,csak annyit hogy aki gépet vesz nem csak a 2013-as játékok miatt veszi,nem mindenki ütődött mint amilyen te vagy.

Akkor mondhatnád ezzel az erővel hogy a PS3-hoz ne vegyél csak 2013-as multiplatform játékokat,mert a többi szarul néz ki.

Akkor hivd fel a figyelmét hogy az exclusive game-k kivételével kb 10 játék van hozzá.

2013. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Hol írja hogy a gépét nem lehet okosítani a gépét te nagyon kretén?

És nem olyan 2011 ig jobbak a multiplatformok (még talán 2012 eleje)

Másrészt legtöbb ember azért vesz konzolt hogy az új játékokkal játsszon ne a régivel

2013. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

az a gond hogy update-eltem a PS3-at, mert nem voltam vele tisztába, és most 4.40-es firmware van rajta, :/


Bármilyen PlayStation 3 modellt lehet jailbreakelni, a feltétel az, hogy 3.41 firmware legyen rajta, magasabb nem lehet, alacsonyabbat 3.41-re kell frissíteni.

2013. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hülyeséééég....

Ps3 modellek 1000 és 2000 ből bármelyiket lehet vissza állítani függetlenül attól hogy milyen szoftver van rajta...

[3000-4000 szériájú ps3 nem törhető csak]


Flashelni kell a gépet hogy tegyük fel 4.41 mivel ez a legújabb most e3 flasherrel vissza állítják 3.55 ofw re onnan tól meg te azt raksz rá amit akarsz...

2013. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!